Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 6:32
#203639
JEDU JEDU AUTEM ,JEDU JEDU AUTEM JEDU JEDU AUTEM SEM A TAM
Jak já ti rozumím.
Na světě s prstem v nose jezdí autem miliarda lidí, kdejaký blbec má řidičák a pak jsou ženy, od auta dlouho odloženy, které jako by vylezly na K2. Já se teda tak cítím. 😆