Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#203638
Thielli

    Co ale asi má ten chudínek, je strach ze ztráty smečky. Jak je známo, za měsíc jí budou tři a má už třetí domov.
    O víkendu na chatě byly na pár minut ponechány samy pouze pod dozorem známé na zahradě. Sedla si ukázkově jako vlk na skálu a vyla!
    Druhý den jsem si dala auto před zahradu a za okatým drátěným plotem jsem pootvírala dveře, že si tam nainstaluji palubní kamery. Ani nebylo nastartované. Byla metr ode mě, jen za tím plotem a byla úplně zoufalá. Tak jsem otevřela vrata, ona okamžitě nastoupila do auta a seděla tam celou dobu, co jsem se tam motala s tou technikou. 🙈