Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
29.5.2026 v 6:21
#203637
EvaC! Ahooooój!
děkuji za vklad do kotce! Má pravdu ten fousatý pes! 😊
Jen Cheval o tom ví prd, bo na krátkém řetězu nikdy nebyla, měla ty své hektary oploceného pozemku a na nich smečku teriérů místo zajíců. Kdybych to nějak měla přirovnat, bylo to pro ní, jako bych já bydlela v cukrárně. 😆