Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 5:20
#203636
Petrs01
A píšeš online
Jasně, že. S prstem v nose.🤣
Fifi
Gratuluji k čistému bobku, to má člověk radost. snad to bude po kontrole šécko dobrý. K vyúčtování negratuluju, taky jsme neměli radost.