Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
28.5.2026 v 16:27
#203634
Zdravicko vespolek,
taky jsem naka jak nemrcouch, utahana, spava. Tlak mi trochu zvedlo vyuctovani plynu, samoze nedoplatek, kterej sem po letosni zime cekala. 🙁
Ruzici vysla koprologie negativni, cerviky zadny, takze netreba odcervovat. Neblije, bere flavobion, pro jistotu za dva mesice udelame repete jaternich testu, jestli se to horsi nebo zlepsuje.
Josefcici chybi 20 deka do minusu, aby mela o jedno cely kilo min nez v unoru, takze panicka se stale drzi a fenule hubne. 🙂
Cernej caj
Reko pokracuje rychle a zdarne, budete mit na vikend hotovo?