Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203622
PetraK

    černej čaj
    no vezmu-li robota vysavač… nechce člověk aby se potkal s bobkem. Leda by to byl Pavel. Trochu se bojím, aby to u té sekačky nebylo taky tak??

    u nás pokrývači taky makali hodně a rychle. Nám do toho házelo vidle počasí a slejváky. Celou tu dobu, tím pádem se to protáhlo neuvěřitelně. A byla jsem ráda za tu krycí plachtu.

    V nejletovatejsim lete to i s tim zapadem a vychodem bude lepsi:
    hele s mojí výškou ani ne právě 😀

    Maya – jsem pak zvědavá na tohle, to mě zaujalo 😀 . No já bych to do apky nedostala ani náhodou. A jak třeba s chodníčkama kamennejma? tam se to taky asi musí zakázat.