Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
27.5.2026 v 12:56
#203605
PetraK
Tak zadarmo to neni a ono je to jednoduchy kdyz nekomu nevadi crcat se s tim v apce, tak si to v pohode udela sam
Kdo ma treba vyssi obrubniky nebo plutky u zahonu, tak si to i sekacka udela sama stejne jako robot doma, ale ja mam zahonky bez, tak to by to posekala vsechno 🙂