Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
27.5.2026 v 12:53
#203604
Cernejcaj
No takova ovce samochodka 😀
Moc se tesim az mi rozjede nejakej psi bobek a jeste se musim zeptat jak se vypina nekde v procesu sekani, abych si ji neprejela autem pri vyjizdeni z garaze
S tou fazi se nam to stalo taky jednou a i nektery svetla svitily jen tak napul
Tak hlavne ze pc ti jde