Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026 Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026 27.5.2026 v 11:37 #203602 PetraK tak to je supr, že je možnost to nechat od nich naistalovat, kupř. já bych měla dost smůlu 😀