Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
27.5.2026 v 10:49
#203597
PetraK
Jsem si zaplatila instalaci, je to na 3 hodky, tak doufam, ze mi prisroubujou nabijecku a strisku, bracha o vikendu udelal parkovaci misto ze zamkovky a taky doufam udelaji alespon zakladni nastaveni zahrady v apce, tohle me nebavi delat a zas nechci aby mi sekal zahony nebo tak neco, tak nastavit se to musi