Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
27.5.2026 v 10:07
#203587
Maya
výrazně lepší, jen teda pro mě – prcka je zas problém slunce. jak jsem psala, ráno jedu proti slunci – je nízko a odpoledne taky, ráno na východ, odpolko na západ. V tomhle má Brtnik většinou výhodu.
budou instalovat toho robota, nebo musíš sama?