Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203586
Maya

    PetraK
    V lete je to rizeni lepsi co? Zadny mlhy, tma a deste
    Ja ted dosekala zahradu, sla jsem dopolko, ze to bude lepsi, ale ani smykem
    V patek nam privezou robota, tak to musi byt jen trochu povyrostly, jinak bych sekala az se ochladi