Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
27.5.2026 v 10:02
#203586
PetraK
V lete je to rizeni lepsi co? Zadny mlhy, tma a deste
Ja ted dosekala zahradu, sla jsem dopolko, ze to bude lepsi, ale ani smykem
V patek nam privezou robota, tak to musi byt jen trochu povyrostly, jinak bych sekala az se ochladi