Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203575
Milena z Prahy

    Černej čaj
    Jo, je hrozný, když je neznámá osoba podobná nějakýmu našemu blízkýmu. Když mi bylo kolem dvaceti a o prázdninách jsme byli na vodě, tak jsme v jedný vesnici potkali dvojnici mojí babičky, v tý době už 7 let po smrti. Nejhorší na tom je, že ty seš děsně rozrušená a ten dotyčnej úplně v klidu a nezná tě :(.
    Hele, já s babičkou:

    Attachments: