Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
26.5.2026 v 14:58
#203575
Černej čaj
Jo, je hrozný, když je neznámá osoba podobná nějakýmu našemu blízkýmu. Když mi bylo kolem dvaceti a o prázdninách jsme byli na vodě, tak jsme v jedný vesnici potkali dvojnici mojí babičky, v tý době už 7 let po smrti. Nejhorší na tom je, že ty seš děsně rozrušená a ten dotyčnej úplně v klidu a nezná tě :(.
Hele, já s babičkou:
