Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203568
cernej caj

    Milena
    achjo ze se to nelepsi, a nemas cernej kasel? ja teda kdyz se dusila pri kasli a kaslala tak ze sem chapala jak si ty nemocny lamaj zebra a myslela ze rana nedoziju, taky mi cernej kasel nenasli, to jen denyky s tim byla chudera v nemocnici, tak to byl brutalni kasel. preji, at je brzy lip a uz konecne se to v dobre obraci. pamatuju, ze me asi taky par tydny nezabiralo nic, a bylo to fakt hrozny, ale nakonec se to zmirnilo a po par mesicich kasel plne odesel.

    preju, at to mas mnohem rychleji za sebou ten hnus.

    PetraK
    doufam ze bude prset jen u vas, nechci mit hromady vody vsude 😀 ale folie je domluvena ta lepsi, rikal muz ze sami ji preferovali

    a nejhorsi je, ze jeden z nich ma skoro hlas jak muj tatinek, uplne kdyz promluvil v chodbe na charlieho tak jak kdyby to byl on…

    rikala sem si, ze mu pak fotky poslu mailem, ale nevim, jak by se na to tvarila segra, ktera ho cte, by ji to urcite rozbrecelo a to asi nechci.