Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203567
PetraK

    Brut – ne nene, Ty máš volno? Tak hybaj zalejvat 😀 😀

    jo, v tuhle dobu je ten odjezd do práce v tu nekřesťanskou hodinu rozhodně optimističtější. Už když si čistí člověk zuby a kouká na svítání z koupelny je to výrazně lepší,než v době tmy.

    Jo latifundie mám. K loňskejm čtyřem vyvýšencům dřevěným jsem přidala dalších šest vyvýšenců betonových trvanlivých, takže to jedu ve velkým a pevně doufám, že úroda bude fe-no-me-nál-níííí

    DRŽME SI PALCE V SOBOTU BY MOHLO PRŠET, VENTUSKY TO ŘÍKÁ, otázka je, jak moc se to do soboty změní.