Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203566
brut

    Zdravim vespolek

    Mam malinkou skulinku v programu. Tak na vas mrknu jednim ocickem 😃

    Esuska
    Rana u vas musi byt nadherna. Tesim se, ze se k vam taky nekdy dostanu.

    Mas krasne latifundie, ale taky vetsi prostor, kde je umistis. Ja pocitala s par kousky, ale sousedka zasela moc seminek a tak se podelila. ☺️

    Nenavidim zalevani, kdo ma tahat ty konve .. ale vysledek zase miluji, tak se neda nic delat a zase vecer beham s konvema..

    Ty blaho, Brtnik se uplne znici. 😞 Musi byt opatrny, zvlast, kdyz vetsinu dela sam. Posilame mu pozdrav

    Cajik
    To zni skvele. Tak at vse postupuje stejne dobre jako do ted…

    Milena
    Teda, to mas poradny kasel. 😢 Zkusila si cibulovy caj? Nesmi se na noc, ale od rana tak do cca 5 odpoledne ho muzes, aby se ti ten hnus utrhl.. Moc drzim palce, at se ti rychle ulevi..