Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
26.5.2026 v 11:10
#203565
Míla – tak to je teda brutální průběh, to mě moc mrzí, mně se to teda furt drží, ale je to proti Tobě odvar teda.
My taky vždycky máme v době nemoci rozchod od stolu a lože.
ach jo, ach jo, ach jo, už aby se Ti ulevilo.