Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
26.5.2026 v 10:54
#203564
Brut, PetraK
Děkuju. Tymiánovej čaj (od Sonnentoru) i ředkvičky miluju. Nakonec jsem včera už dostala ATB a oční kapky, zánět už dorazil i do voka :(. Na noc mi byl předepsán codein, tak jsem se těšila, že s tím kašlem zatočí. Ale moje játra ho asi blbě metabolizujou na morfin, jak jsem se dozvěděla od AI, protože mi vůbec nepomáhal, kašlala jsem při každým nadechnutí. Tak jsem si v půl druhý vzala ještě svůj oblíbenej sinecod, přestala kašlat a hned usnula.
Robert to celý dává jen díky tomu, že už je deset dní na noc odstěhovanej z ložnice do obýváku a sousedi si musí myslet, že mám covid.