Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
26.5.2026 v 9:03
#203560
Brut
Si sikovna zahradnice stejne jjako petraK 🙂
Fifi
To je dobre ze je troldikovi lip
Holky, diky za prani se strechou no uvidime, ted davaj late. Jako hluk to je ale pracivat se u toho da asi sem to cekala horsi. Prach se zatim moc nekona, tasky hazely rovnou do kontejneru v prujezdu ze strechy, malej kontys se nam tam vesel a vevnitr v domecku mame asi vuc prachuz poli jak uz jezdi kombajny a prasi…