Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
26.5.2026 v 7:48
#203559
Fifi
Jj, hned odpolko mu skrundani prestalo.
tak huráá! Člověk vždycky tak vypsychne!
Já včera – Rumouš začla pokašlávat………… jsem ho hnala domů, koukal na mě ublíženě, proč jako , když má jen něco v nose 😀
Simte, vy se znicite, co Brtnik zase provadel, ze si haksnu pochroumal? Neprehanejte to…
hele vůbec netuší z čeho to vychází, teď už je naštěstí výrazně líp, ale ještě jsem mu zakázala jít dneska šplhat po lešení. Ale…….známe ho.