Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.5.2026 v 20:42
#203537
Thielly
Krasna cerna .. Clo bylo pred mesicem 12 a pritom mam stejny pocit jako ty. Zase tak dlouho ji doma nemame…
Petrs01
Krasna, zubata, zelena potvurka .. me hadi nevadi. V Keni jsem byla jedina, kdo se sel podivat na mambu
Fifi
Koukam, ze Pepin mel zase preblik. Chudacek maly. Je skvely ze je u tebe. Jinde by uz bud nebyl nebo by skoncil na retezu a hazeli mu zradlo skrz mrize…