Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.5.2026 v 13:25
#203515
Kanada, Patagonie a Japonsko
🤣😆😁
Jinak ty vyhrazená místa jsou dost problém – stellplatzy jsou pro nás nepoužitelné, tam se počítá s tím, že máš svoje WC. Kempy jednak většinou nevědí co by si za to řekli, prostě když spíš v autě = karavan a cena podle toho, a hlavně co jsem četla, tak bývají dost plné a je lepší mít rezervaci. Což je pro lidi zvyklé fungovat free dost svazující. Ale ono by to tam moc nadivoko nešlo ani kdyby to zakázané nebylo – dovedu si představit ty zástupy na každém jen trochu vhodném místě.
A nemám kam bych odložila Peťana, takže nic. Ale na ty mapy jsem se radši dívat neměla, teď budu mít divoké sny, bo todle by se mi líbilo HODNĚ.