Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.5.2026 v 13:04
#203511
Petrs01
No tak prespavat na vyhrazenych mistech?
Jako druhy to vyhodilo Dolimity, ale prej hodne lidi a Svycarsko, ale prej brutalne drahy, coz teda bylo uz v devadesatkach kdyz jsem tab byla