Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.5.2026 v 11:46
#203433
Petrs01
Ses blaaaasen! 😀
PetraK
Snad uz vyde brzo uplne dobre:)
Dastik je prizdichcac takze venku se nekadi, coz normalne neva ale kdyz nemuze na dvur a maj rizeny venceji tak mu trvalo kilometr nez se vycural:D
To druhy nestih ale taskama.tu hazwj od rana pilne