Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.5.2026 v 11:34
#203431
Hele Kimi je doma už! Tak to jsem návrat prošvihla.
A jakou vodu máš doma na pití? Nemůže to k tomu přispívat?
Právě že může. Máme tady skvělou vodu, ale pro mimina, je v ní hodně vápníku. Já od prvního zjištění kamenů vodu filtruju.