Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.5.2026 v 10:08
#203426
Petrs01
tak musíš sáhnout po nějakým mladým štěkavci, který to zvládne.
Takže jo, pes je pro mne koule na noze. Ale chlupatá a s vočíčkama. Takže na ni nejspíš zase dojde, ale…
No a nebo třeba nakonec zjistíš, že budeš bezpsí, že Ti to takhle vyhovuje. To je taky možný. Když to vezmu ze svýho pohledu, já bych to už dneska nevydržela bez psa, tehdy ty tři roky, to bylo pro mě mučení, půlka mě prostě chyběla.