Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203425
Petrs01

    takovýhle akce ocení

    No, tak ale ten pak neocení moje další akce, jakože 40+ kiláků denně. Nemůžu znovu udělat to, co jsem provedla s Pikslí – vymyslela jsem si skoro 300km Ř-B, pořídila jsem Piksli, kterou chození nebavilo a na celou dobu ji nechala na starost Peťanovi. Takže ani nemohl mít nějakou svoji zábavu, zámky a muzea, bo měl psa. Todle mu dělat nemůžu, obzvlášť když toho vořecha nechce. Vloni jsem takhle dala 500km kolečko, letos 180km na sever a půlku cesty na východ. A uznávám, že tyhlety ptákoviny by asi daly zabrat i dogtrekovým psům. Takže jo, pes je pro mne koule na noze. Ale chlupatá a s vočíčkama. Takže na ni nejspíš zase dojde, ale…