Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203421
PetraK

    Petrs01
    No Bobíkovi je vosum, myslím, že i přesně takovýhle akce ocení

    došli jsme kilometr do lesa, natáhla jsem lajnu, pes zpravidla dostal žužlací kost, byli jsme celý den venku, všichni spokojení

    Lítá tady velkej dravec, pustily se do něj straky a nahnaly ho do stromoví.