Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.5.2026 v 9:32
#203421
Petrs01
No Bobíkovi je vosum, myslím, že i přesně takovýhle akce ocení
došli jsme kilometr do lesa, natáhla jsem lajnu, pes zpravidla dostal žužlací kost, byli jsme celý den venku, všichni spokojení
Lítá tady velkej dravec, pustily se do něj straky a nahnaly ho do stromoví.