Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203419
Petrs01

    náhražkama na skále

    Tak zrovna tahleta náhražka mne baví velmi a koukala jsem po nich od okamžiku kdy u nás vznikly. Ale se psama blbý. Já kdysi zkoušela i normální lezení, ale nikdy nebylo s kým. Todle má výhodu samojištění. Takže lezu.
    To samé lajna (slackline) – to bylo dobrý když byli kluci staří, došli jsme kilometr do lesa, natáhla jsem lajnu, pes zpravidla dostal žužlací kost, byli jsme celý den venku, všichni spokojení. Se aktivnějším psem na to není čas.
    A rozhodčí, to není zábava, to je taková splátka. Von to někdo dělat musí.