Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Vážení, já jsem fakt v háji, ten čas prostě – já nevim co se děje, ale neni. Neni, vůbec. Teď po tý nemoci ešče míň. Ale mám dobrou zprávu, dřina na chalupě mě částečně ozdravila. Nejni to ešče úplně v ólrajtu, ale lepčí to je, zas ochořel Brtnik – na invaliditu – nemože chodit, bolí ho kyčel. Už teda míň, ale …. jen proto, že bych chvíli hodnej. Kdybych uměla žebrat, budu žebrat, aby mi někdo věnoval čas. 😀
Mílo – no pěkný! Řekla bych, že to máš ještě horší, než jsem měla já. Chudero, musíš to vyležet.
Mirka – aj vy už máte vlčí máky?
Hele Kimi je doma už! Tak to jsem návrat prošvihla.
A jakou vodu máš doma na pití? Nemůže to k tomu přispívat?
Fifi
Pepinovi skrundalo cely dopolko desive v pupku, vubec nevim z ceho.
už dobrý?
černej čaj
heh, dustík se bál, aby nepřišel o svůj flek na posteli 😀 😀
Thielli
… Tak tahá dlouhý kabel a kvílí touhou.
jak je to strakatý, je s tím potíž 😀
Petrs01
Zkuste laskavě posoudit jaký by se mnou měl chudák život:
myslím, že zrovna tenhle pejsek ….. by ocenil hlavně svoje doma, milující a milovanou náruč a špacír.
a přesně, jak říká Thielli
no tak jasně, že bez psa se jeden nudí a tak se musí zabavit náhražkama na skále nebo v chloru