Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203417
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Vážení, já jsem fakt v háji, ten čas prostě – já nevim co se děje, ale neni. Neni, vůbec. Teď po tý nemoci ešče míň. Ale mám dobrou zprávu, dřina na chalupě mě částečně ozdravila. Nejni to ešče úplně v ólrajtu, ale lepčí to je, zas ochořel Brtnik – na invaliditu – nemože chodit, bolí ho kyčel. Už teda míň, ale …. jen proto, že bych chvíli hodnej. Kdybych uměla žebrat, budu žebrat, aby mi někdo věnoval čas. 😀

    Mílo – no pěkný! Řekla bych, že to máš ještě horší, než jsem měla já. Chudero, musíš to vyležet.

    Mirka – aj vy už máte vlčí máky?

    Hele Kimi je doma už! Tak to jsem návrat prošvihla.
    A jakou vodu máš doma na pití? Nemůže to k tomu přispívat?

    Fifi
    Pepinovi skrundalo cely dopolko desive v pupku, vubec nevim z ceho.
    už dobrý?

    černej čaj
    heh, dustík se bál, aby nepřišel o svůj flek na posteli 😀 😀

    Thielli
    … Tak tahá dlouhý kabel a kvílí touhou.
    jak je to strakatý, je s tím potíž 😀

    Petrs01
    Zkuste laskavě posoudit jaký by se mnou měl chudák život:
    myslím, že zrovna tenhle pejsek ….. by ocenil hlavně svoje doma, milující a milovanou náruč a špacír.

    a přesně, jak říká Thielli
    no tak jasně, že bez psa se jeden nudí a tak se musí zabavit náhražkama na skále nebo v chloru