Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
25.5.2026 v 6:36
#203404
Milena
Nedala ti codein nebos neco aspon n zmirneni at se vyspis? To urcite neni vubec neni prijemne
Dneska zacnou shazovat tasky takto bude asi masakr, psi ven jen na voditku coz taky bude zmena, pac su zvykla v praci je pustit na dvur kdyz mam podezreni a ne misto obeda vencit:D