Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
s kufrem na kolečkách
To by ale po lese strašně drncalo! 😲
No vidíš, mawe se dovolovala, já ne. Jako… občas se i třeba celý den válím. Většinou když se předtím zlikviduju tak, že nemám na výběr 😆. Týden válení na pláži – to je týden života zbytečně pryč!
jela pro Bobíka
Nejela. Zkuste laskavě posoudit jaký by se mnou měl chudák život:
Včera jsem se po ránu teleportovala do Slanýho, zlezla tři cesty na skále, čímž jsem si odrovnala ruce. Cestou domů bus zastavoval u Šárky a tomu se nedalo odolat, takže jsem to domů došla pěšky. To už jsem si dorazila i nohy a v posteli mě bolel každej sval. S tím se trochu počítalo, chtěla jsem se dnes flákat. Akorát, bo co jsem si vzala to mám, jsem se po ránu teleportovala na bazén a před chvílí jsme přišli. Takže když odečtu spánek, vlastně jsem doma ani nebyla. A přes týden to mám dost podobně.