Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203397
Milena z Prahy

    Kimi,
    jsi statečná!

    Já už pomalu přestávám bejt. Už přes sedm dní mě bolí v krku a dráždivě a zbytečně kašlu, protože to je naprázdno. V noci skoro nespím, protože kašlu, nemluvím, protože hned kašlu. Ve čtvrtek jsem byla u obvoďačky, máme dobrou, udělala mi různý vyšetření, je to virový, na plicích to nemám, ATB nemají cenu. Navrhla mi různý medikamenty na příznaky, ty beru, v posteli ležím, pitnej režim dodržuju. Asi tam zítra zajdu znovu.
    Dr. říkala, že ty virózy, co dřív trvaly, týden, jsou teď, po covidu, čtrnáctidenní. Když jsem namítala, že jsme covid neměli, tak jsme prý mohli mít bezpříznakovou formu.