Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
24.5.2026 v 17:11
#203395
Taky preju vsem Janam, Janinkam, Janickam vsechno nej k svatku! 🙂
Kimi
Hura, ses doma, hezky odpocivej a nekamenuj.
Thielli
Aaa, oranz kabl, vidis, kdybys nesmikala ten puvodni, nemusela bys kupovat novej. Koza jedna lovecka.