Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
24.5.2026 v 16:57
#203394
Thielli
urcite jo, sme kdysi s muzem byli 4dny u more a tam bylo takovy vedro ze se nedalo ani valet u vody a bylo to hrozny jak to vedro cloveka paralyzovalo jen aby sedel ve stinu slunecniku nejakeho podniku co nabizel vodu k piti 😀
Konicku, to si uzivej poradne darek, a posleze i narozeniny:)
take vsem janam preji pekny svatek 🙂