Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
24.5.2026 v 15:27
#203389
Kimi,
dobře, že se to někam ubírá, přeji, aby se ti podařilo najít způsob, jak tam ty kameny nevyrábět. Zkus to podle srdce, to taky nemáš z kamene. To by mohlo fungovat.
Mirko,
ano, vlčí mák krásný, vlčí máky mě vracejí do dětství, byly tu u Berounky a někam se odstěhovaly.
Zlatka
jakože Jany mají být pilné i v neděli? No, potěš koště. 🧹 😆
čajíku,
měla jsi někdy dovolenou bez batohu na zádech vůbec? Třeba s kufrem na kolečkách 😀
Petrs
…tu není, asi jela pro Bobíka.