Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203389
Thielli

    Kimi,
    dobře, že se to někam ubírá, přeji, aby se ti podařilo najít způsob, jak tam ty kameny nevyrábět. Zkus to podle srdce, to taky nemáš z kamene. To by mohlo fungovat.

    Mirko,
    ano, vlčí mák krásný, vlčí máky mě vracejí do dětství, byly tu u Berounky a někam se odstěhovaly.

    Zlatka
    jakože Jany mají být pilné i v neděli? No, potěš koště. 🧹 😆

    čajíku,
    měla jsi někdy dovolenou bez batohu na zádech vůbec? Třeba s kufrem na kolečkách 😀

    Petrs
    …tu není, asi jela pro Bobíka.