Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.5.2026 v 21:51
#203379
Tak jsem doma, moc Kecacím děkuju za palcodržení. Návrat je teda jen dočasný, za tři týdny ambulantní kontrola, pak se bude řešit dál, v každém případě mě čeká odstranění kamenů v obou ledvinách. Nevím, kde se berou, snažím se držet doporučenou dietu, podle pana primáře jsem prostě kamenotvorná. ☹ Teď mám mít dva týdny klidový režim, naštěstí mám kolem sebe dobré lidi ku pomoci třeba s venčením Betynky. Pobyt u Jakuba si Bety docela užila, běhala s Artem po zahradě, doma gauč nebo židle.