Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203379
Kimi

    Tak jsem doma, moc Kecacím děkuju za palcodržení. Návrat je teda jen dočasný, za tři týdny ambulantní kontrola, pak se bude řešit dál, v každém případě mě čeká odstranění kamenů v obou ledvinách. Nevím, kde se berou, snažím se držet doporučenou dietu, podle pana primáře jsem prostě kamenotvorná. ☹ Teď mám mít dva týdny klidový režim, naštěstí mám kolem sebe dobré lidi ku pomoci třeba s venčením Betynky. Pobyt u Jakuba si Bety docela užila, běhala s Artem po zahradě, doma gauč nebo židle.