Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.5.2026 v 5:46
#203376
MirkaD
ten vlci mak je bozi
a kdyz sme u tech psu, dastikovi bylo uplne sumak, ze sem dojela po 6 dnech domu, mazlinkat se sel jen charlie nadsene, dastik spechal do postele 😀