Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
21.5.2026 v 16:09
#203365
Doufala jsem, že Bobík už má dávno doma
Už dávno jsem se odnaučila do někoho hučet, tlačit ho…
ALE TADY SI ŘÍKÁM – NENÍ TO TEN, CO NA NĚJ ČEKÁŠ? ON NA TEBE?