Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
21.5.2026 v 13:58
#203364
Tož já mažu za chvíli dom. A zítra cípnout na chalupu, to bé šichtička vážení. myslete na mě. Nejsem zcela v kondici, ale jaksi nenechám drahou půli se tam lopotit samotnou. třeba to v tom pracovním nasazení aspoň z těla vyženu.