Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203364
PetraK

    Tož já mažu za chvíli dom. A zítra cípnout na chalupu, to bé šichtička vážení. myslete na mě. Nejsem zcela v kondici, ale jaksi nenechám drahou půli se tam lopotit samotnou. třeba to v tom pracovním nasazení aspoň z těla vyženu.