Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203357
PetraK

    Petrs – hm……tak možná lepší moc nepřemýšlet a prostě do toho skočit. i s tím, že možná nakrátko, ale vždycky intenzivně. každý pes je jiný, nikdy nebude žádný s těmi ostatními srovnatelný, přinese něco jinčího, co by člověk nečekal. A vždy si v takovýmhle případku člověk může říct – dal jsem mu něco, co by jinak nepoznal. To je moc a moc důležitý. Ne to já, můj pohled na věc, ale ten jeho pohled na věc. To, že to mohl zažít.
    držím palce, ať se rozhodneš brzo. Ne konkrétně kvůli Bobíkovi, kvůli kterýmukoliv, ale když to jde a situace to dovolí, tak do toho prostě skočit. a už mlčím.