Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
21.5.2026 v 11:15
#203355
Vim já, sakra? Nemocní byli nakonec všichni, taky kromě Pixle na to celkem měli věk. Jo a … Pixle…
Doufala jsem, že Bobík už má dávno doma 🙁