Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
21.5.2026 v 9:27
#203351
ten pejsek
Je to von. Chápeš, že když mám jít přes nesouhlas toho druhého, tak musím být sama přesvědčená nejmíň na 100%, že jo? Takže doufám, že po takové medializaci bude hned pryč.