Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
21.5.2026 v 9:03
#203350
Petrs, Petrs, Petrs!!
není to ten pejsek o kterým jsi mi před časem psala? A bavily jsme se o tom, jak to asi bude mít s čistotností? Jestli jo…. tak podle všeho dobrý