Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203349
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Já sem tak marná!!. Mně se nechce fakt vůbec nic. Zítra volno, ale pracovní – jedeme konečně na tu chalupu, tak to jsem zvědavá, kolik tam toho zvládnu. Ani si nechci představovat, jak vysoká ta tráva bude. Vzali jsme si na to radši volno.

    Fifi
    Sis myslela spatne, on byl v utulku jen chvilicku na cipovani a ockovani
    aha, aha, no tak to jsem měla nějak zamotaný. Myslela jsem, že tam byli dýl, nebo, že se tam i narodili. To vím, že ses s tou jednou ségrou viděla na tom táboře a že ta druhá byla v útulku, to jsem se právě ptala, jestli nemáš tucha, jak se jí daří, ale asi ne, podle toho , co píšeš. Snad měla taky takový štěstí, jako její sourozenci.

    , flakne ho na prvni dobrou zubiskama. A on je jak oukropek ihned.
    jo ta jedna krátká rychlá a aktuální, oni to umí načasovat.