Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
20.5.2026 v 21:22
#203344
Sis myslela spatne, on byl v utulku jen chvilicku na cipovani a ockovani. Segry – jednu jsem videla osobne, panickove se s ni naucili pracovat a souziva se jim uz dobre, druha byla pak v nabidce utulku. Ta snad nasla novej domov.
No jo, jsou jednoho kmene a……….taky mají mnohem víc trpělivosti než my.
Prave, ze ona se s nim vubec nesere. 😀 Tam to neni o trpelivosti, tam je to o hre a kdyz ji nastve, flakne ho na prvni dobrou zubiskama. A on je jak oukropek ihned. 😀