Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203343
PetraK

    Fifi
    Ktera je teda zlata, trochu ho asi vic chape nez ja a je mu velkou toporou.
    to je hezký. Mocinky moc. No jo, jsou jednoho kmene a……….taky mají mnohem víc trpělivosti než my.
    Má to brouček pruhatej těžký. Já nevím proč jsem si myslela, že jako štěndo nic blbýho nezažil 😮 . No špatně jsem si to myslela, evidentně špatně. Dvě ségry? Já myslela, že jen ta jedna to má takhle rozjetý, jako on. Nevíš vlastně, jak to s ní je?

    Jo, Kimi je statečná, když jsem s ní mluvila, nepoznala bych na hlase, že má takovýhle trabl.