Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Fifi -dík za hlásání o Kimi, to ty stenty teda vzaly fofr! Já myslela, že až v pátek. Hlavně, ať je jí líp! A kdyby se podařilo to kamení nějak definitivně pořešit.
Pruhy jsou ma-gooooooooooor. Hm, člověk už s tím přestane počítat a pak přijde bouchanec, fajn teda je, že dokáže už zareagovat a dojde mu to. CHjo – no zajímalo by mě, z čeho to kurnik vychází. A přijde mi, že poslední dobou těch psů mimo nějakou zónu, docela přibývá. Asi je to logický, taky jedí a dýchají to, co my. Jo, je dobře, že vás dva svedl osud dohromady, protože málokdo by měl ty gule, co máš Ty, aby ten život s ním zvládnul. Mně stačila pošahaná Taliprtka, na tohle bych neměla.
Thielli
chtějí vidět předky v pokročilém věku.
Brtnik mé předky viděl a stejně si mě do chovu vzal 😀