Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
20.5.2026 v 18:54
#203339
Fifi
mám to Volvo. Očekávej přepadofku.
(Při mé rychlosti tak do roka, dvou..) Ale motýlka pro Pepina, mašli pro Růžu a pěkné šaty pro sebe už můžeš začít vybírat.