Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
20.5.2026 v 18:25
#203338
Jop, on je jednoprocentni. Nemuze za to. Akorat proste blby, kdyz ses ukolebana a necekas, ze ho takova broskvovina zase hodi nekam do defaultu. Nicmene kdyz jsem zarvala, hned mu to v hlave precvaklo a omlouval se celym psem. Broucek pruhatej. 🙂